Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toluen bidon 5L
- Număr anunț
- DA21898654
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- MOBIL DACAMI IMPEX SRL (CUI RO6858543)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 624 RON
- Valoare atribuită
- 624 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 09:35
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
624 RON
din 624 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro