Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile motocositori Comuna Cenade

Număr anunț
DA23145511
Autoritate contractantă
COMUNA CENADE (PRIMARIA CENADE) (CUI 4562028)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
563,03 RON
Valoare atribuită
563,03 RON
Data publicării
28.05.2019 09:48
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

563,03 RON

din 563,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.