Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reportofon digital OLYMPUS WS-853

Număr anunț
DA21907196
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE A SECTORULUI 1 (CUI 12293095)
Furnizor / câștigător
M.G.T. EDUCATIONAL SRL (CUI RO11005950)
Cod CPV
32342450-1 · Aparate de inregistrare vocala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610 RON
Valoare atribuită
610 RON
Data publicării
29.11.2018 13:54
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610 RON

din 610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.