Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ref 441 TAVI pt Cristi SSM - EIP- TN HARNASAMENT COMPLEX PENTRU LUCRUL LA INALTIME

Număr anunț
DA21902110
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
Cod CPV
34328300-5 · Centuri de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,28 RON
Valoare atribuită
672,28 RON
Data publicării
29.11.2018 11:18
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,28 RON

din 672,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.