Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ref 441 TAVI pt Cristi SSM - EIP-TN CENTURA VELCRO ABDOMINALA
- Număr anunț
- DA21902058
- Autoritate contractantă
- Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
- Cod CPV
- 34328300-5 · Centuri de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.563 RON
- Valoare atribuită
- 7.563 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:16
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.563 RON
din 7.563 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro