Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT MEMBRANE COSY MX08878

Număr anunț
DA21901401
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
879,96 RON
Valoare atribuită
879,96 RON
Data publicării
29.11.2018 10:56
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

879,96 RON

din 879,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.