Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTRETINERE INSTALATII ILUMINAT PUBLIC BISTRA, ANUNT ADV1051913

Număr anunț
DA21900671
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC INVEST S.R.L. (CUI RO14377044)
Cod CPV
34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.048 RON
Valoare atribuită
6.048 RON
Data publicării
29.11.2018 10:34
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.048 RON

din 6.048 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.