Ofertă refuzată Cumpărare directă

Autoutilitarã echipatã pentru ecarisaj

Număr anunț
DA21899632
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
RIVIERA INSTALL S.R.L. (CUI ro33268590)
Cod CPV
34136100-0 · Furgonete (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.500 RON
Valoare finală
25.000 RON
Data publicării
29.11.2018 10:05
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.