Ofertă acceptată Cumpărare directă

SARE ANTIDERAPAJ 10KG

Număr anunț
DA21898332
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,20 RON
Valoare atribuită
405,20 RON
Data publicării
29.11.2018 09:24
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405,20 RON

din 405,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.