Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspirator T7 KARCHER

Număr anunț
DA21895351
Autoritate contractantă
Parchetul de pe lânga Tribunalul Caras-Severin (CUI 4396340)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI RO16083509)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,97 RON
Valoare atribuită
436,97 RON
Data publicării
28.11.2018 15:57
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,97 RON

din 436,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.