Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii publicare anunt in Monitorul Oficial + Jurnalul

Număr anunț
DA21895133
Autoritate contractantă
COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375,63 RON
Valoare atribuită
375,63 RON
Data publicării
28.11.2018 15:47
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375,63 RON

din 375,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.