Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pastile BIO odorizante pentru pisoar, cutie 1.1 kg

Număr anunț
DA21557705
Autoritate contractantă
ECONOMAT SECTOR 5 S.R.L. (CUI 14330840)
Furnizor / câștigător
ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.590 RON
Valoare atribuită
1.590 RON
Data publicării
24.10.2018 13:26
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.590 RON

din 1.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.