Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DRONA
- Număr anunț
- DA21891455
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean Salvamont Hunedoara (CUI 15802142)
- Furnizor / câștigător
- DAVSER DIS SRL (CUI RO16454275)
- Cod CPV
- 34997100-3 · Aparate de inregistrare a zborurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.300 RON
- Valoare atribuită
- 12.300 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 13:56
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.300 RON
din 12.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro