Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran Proiectie;Videoproiector BenQ ;Laptop Asus VivoBook

Număr anunț
DA21882617
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 307 (CUI 24125052)
Furnizor / câștigător
HIK-CONNECT S.R.L. (CUI RO30662794)
Cod CPV
38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.940 RON
Valoare atribuită
38.940 RON
Data publicării
28.11.2018 09:47
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.940 RON

din 38.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.