Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru realiz. și întreț. panourilor pub. afer. proiectelor cu finanțare nerambursabila

Număr anunț
DA21878576
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI RO13261261)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.932 RON
Valoare atribuită
131.932 RON
Data publicării
27.11.2018 15:07
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131.932 RON

din 131.932 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.