Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stingator portativ cu CO2 tip G2

Număr anunț
DA21904456
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CRISTESTI (CUI 24901056)
Furnizor / câștigător
STING SRL (CUI RO13783214)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440 RON
Valoare atribuită
440 RON
Data publicării
29.11.2018 12:32
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

440 RON

din 440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.