Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fier de calcat TEFAL Ultimate FV9785E0, 0.35l, 230g/m, 3000W, verde - negru
- Număr anunț
- DA21903796
- Autoritate contractantă
- LICEUL ENERGETIC TG-JIU (CUI 12180843)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713510-1 · Fiare de calcat cu aburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296 RON
- Valoare atribuită
- 312,54 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 12:09
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
312,54 RON
din 296 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro