Acasă · Licitații
· Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilet avion Istanbul - Belgrad
- Număr anunț
- DA21903460
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV MUNICIPAL TARGOVISTE (CUI 24347768)
- Furnizor / câștigător
- CARPATOUR SRL (CUI RO14173745)
- Cod CPV
- 63512000-1 · Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 736 RON
- Valoare atribuită
- 736 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:58
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
736 RON
din 736 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro