Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispozitiv de supraveghere video 16 canale
- Număr anunț
- DA21892018
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU LAPUSNEANU-SLATINA (CUI 18260500)
- Furnizor / câștigător
- DATA SERVICE SRL (CUI RO713691)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.324,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.324,36 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 14:11
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 16:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.324,36 RON
din 1.324,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro