Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera de supraveghere bullet Dahua Full HD Ext IR 80m

Număr anunț
DA21891640
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU LAPUSNEANU-SLATINA (CUI 18260500)
Furnizor / câștigător
DATA SERVICE SRL (CUI RO713691)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.087,37 RON
Valoare atribuită
2.087,37 RON
Data publicării
28.11.2018 14:01
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 16:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.087,37 RON

din 2.087,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.