Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE TELEFONIE MOBILA
- Număr anunț
- DA21565622
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA GRUPUL DE ACTIUNE LOCALA TARGOVISTEA EGALITATII DE SANSE (CUI 38507818)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI RO9010105)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 833,96 RON
- Valoare atribuită
- 833,96 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 10:36
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
833,96 RON
din 833,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro