Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie jocuri educative
- Număr anunț
- DA21903159
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CRISTIAN (CUI 29517650)
- Furnizor / câștigător
- LINEART SRL (CUI RO14918751)
- Cod CPV
- 37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473,01 RON
- Valoare atribuită
- 473,01 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:47
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
473,01 RON
din 473,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro