Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 13,8% sub estimat
Placi de culturi celulare de 96 de godeuri (Eppendorf Cell culture plates) R2876(709) PASCA CLDIA
- Număr anunț
- DA21899993
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520 RON
- Valoare atribuită
- 448,32 RON 13,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2018 10:15
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
448,32 RON
din 520 RON estimat
13,8%
Adjudecat la 86,2% din estimat · economie 71,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.