Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diamond tips model D1000, Easy pack, case of 1000
- Număr anunț
- DA21894778
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,33 RON
- Valoare atribuită
- 101,33 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 15:33
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 16:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101,33 RON
din 101,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro