Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diamond tips model D10, Easy pack, case of 1000

Număr anunț
DA21894737
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,65 RON
Valoare atribuită
123,65 RON
Data publicării
28.11.2018 15:31
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,65 RON

din 123,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.