Ofertă acceptată Cumpărare directă

1580 pachet produse cf prof nr 000057

Număr anunț
DA21883819
Autoritate contractantă
LICEUL DIMITRIE CANTEMIR (CUI 3372378)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.537,84 RON
Valoare atribuită
6.537,84 RON
Data publicării
28.11.2018 10:31
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.537,84 RON

din 6.537,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.