Ofertă refuzată Cumpărare directă

Masina de slefuit

Număr anunț
DA21868925
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43811000-1 · Masini de slefuit (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,16 RON
Valoare finală
420,16 RON
Data publicării
27.11.2018 10:35
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.