Ofertă refuzată
Cumpărare directă
achizitie aparat de sudura invertor
- Număr anunț
- DA21532018
- Autoritate contractantă
- Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
- Furnizor / câștigător
- ADVERSA METAL SRL (CUI RO37647724)
- Cod CPV
- 42662000-4 · Echipament de sudare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare finală
- 2.450 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 13:35
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.