Ofertă acceptată Cumpărare directă

montare echipament de joaca

Număr anunț
DA21559948
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 20 (CUI 29150308)
Furnizor / câștigător
GREEN CITY ANDLIV SRL (CUI RO23317467)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.189,78 RON
Valoare atribuită
1.189,78 RON
Data publicării
24.10.2018 14:45
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.189,78 RON

din 1.189,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.