Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie cutie personalizata
- Număr anunț
- DA21905241
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL ARAD (CUI 3678220)
- Furnizor / câștigător
- GORGONA DESIGN SRL (CUI RO15576460)
- Cod CPV
- 39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 995 RON
- Valoare atribuită
- 995 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 12:56
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
995 RON
din 995 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro