Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CORDIAL MULTICORE CYB C 16/4
- Număr anunț
- DA23142411
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MULTICULTURAL "LIVIU REBREANU" AIUD, DIRECTIE MUNICIPALA DE CULTURA (CUI 16862800)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 32581120-6 · Cablu de transmitere a datelor cu conductori coaxiali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.461,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.461,34 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 15:35
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.461,34 RON
din 1.461,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro