Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon Dialog 4422 VOIP

Număr anunț
DA23161303
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 0541 SINCA VECHE (CUI 12651797)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
50334110-9 · Servicii de intretinere a retelei telefonice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.307 RON
Valoare atribuită
2.307 RON
Data publicării
29.05.2019 11:29
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.307 RON

din 2.307 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.