Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparare echipament periferic
- Număr anunț
- DA23161115
- Autoritate contractantă
- COMUNA VULCANA-BAI (CUI 4206918)
- Furnizor / câștigător
- SC SHIDO SRL TARGOVISTE TARGOVISTE B-DUL INDEPENDENTEI BL A1 AP 66 (CUI 913240)
- Cod CPV
- 50323200-7 · Servicii de reparare a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337,50 RON
- Valoare atribuită
- 337,50 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 11:22
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
337,50 RON
din 337,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro