Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE BENZINA FARA PLUMB
- Număr anunț
- DA23155471
- Autoritate contractantă
- COMUNA NEGOI (CUI 4553780)
- Furnizor / câștigător
- AZALIS SRL (CUI RO14642582)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197,60 RON
- Valoare atribuită
- 197,60 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 16:00
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
197,60 RON
din 197,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro