Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARCHET SUPERIOR D3125 CATWALK 8MM

Număr anunț
DA21902335
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BOGHIS (CUI 21638401)
Furnizor / câștigător
MULTICOM SRL (CUI RO3247219)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.090,76 RON
Valoare atribuită
6.090,76 RON
Data publicării
29.11.2018 11:24
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.090,76 RON

din 6.090,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.