Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA MAKITA PF0403 6,5M , STERGATOR, RACORD, FURTUN,

Număr anunț
DA23158239
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34144212-7 · Autopompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.006,64 RON
Valoare atribuită
2.006,64 RON
Data publicării
29.05.2019 09:42
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.006,64 RON

din 2.006,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.