Ofertă acceptată Cumpărare directă

Var

Număr anunț
DA23158226
Autoritate contractantă
Administrarea Cimitirelor si a Spatiilor Verzi SRL (CUI 31434042)
Furnizor / câștigător
VELTICOM SRL (CUI 16138850)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,63 RON
Valoare atribuită
138,63 RON
Data publicării
29.05.2019 09:41
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,63 RON

din 138,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.