Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse sanitare pentru Scoala Gimnaziala Rojiste, judetul Dolj

Număr anunț
DA21898335
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ROJISTE (CUI 16648298)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.958,57 RON
Valoare atribuită
2.958,57 RON
Data publicării
29.11.2018 09:24
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.958,57 RON

din 2.958,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.