Ofertă acceptată
Cumpărare directă
(PGA-R) USP 2/0 cu ac 1/2 rotund,(PGA) USP 2, ac rotund 1/2,(PGA) USP 1 ac rotund 1/2
- Număr anunț
- DA23156747
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- ASTRA GENERAL MED SRL (CUI RO27004721)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.618,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.618,92 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 08:34
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.618,92 RON
din 1.618,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro