Ofertă acceptată Cumpărare directă

„Tablouri”, pentru Primaria Arieseni, jud. Alba”

Număr anunț
DA23155922
Autoritate contractantă
Comuna Arieseni (Consiliul Local Arieseni) (CUI 4562419)
Furnizor / câștigător
BUCURIILE ARTEI SI CULTURII SRL (CUI 37679203)
Cod CPV
22314000-4 · Desene (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
28.05.2019 17:13
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.