Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NITURI POP ALUMI 9.6*4.8 LT70490 (50BUC)
- Număr anunț
- DA21567324
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44532100-9 · Nituri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,08 RON
- Valoare atribuită
- 7,08 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 11:35
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7,08 RON
din 7,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro