Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motoferastrau cu lant 1.9CP

Număr anunț
DA21563807
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
Cod CPV
44511500-0 · Ferastraie de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.095 RON
Valoare atribuită
1.095 RON
Data publicării
25.10.2018 09:24
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.095 RON

din 1.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.