Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport practicabil pt cada 200 x 100 cm vopsit auriu

Număr anunț
DA21562248
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
LOGISTIC CONFERENCE SRL (CUI RO13465440)
Cod CPV
45223821-7 · Elemente prefabricate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.260 RON
Valoare atribuită
2.260 RON
Data publicării
24.10.2018 20:16
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.260 RON

din 2.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.