Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pardoseli din gresie,pereti despartitori din rigips,gleturi,zugraveli lavabile,vopsitorie,instalatie
- Număr anunț
- DA21561523
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "AL. I. CUZA (CUI 4427960)
- Furnizor / câștigător
- MARTERM DESIGN SRL (CUI 25236130)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.520,82 RON
- Valoare atribuită
- 28.520,82 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 15:53
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.520,82 RON
din 28.520,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro