Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de instalare de garduri
- Număr anunț
- DA21560484
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
- Furnizor / câștigător
- LUCA STEFAN VASILE SRL (CUI RO35946037)
- Cod CPV
- 45111200-0 · Lucrari de pregatire si de degajare a santierului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180.600 RON
- Valoare atribuită
- 180.600 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 15:02
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
180.600 RON
din 180.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro