Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare Scoala Gimnaziala , sat Satu Nou, Comuna Belcesti in vederea obtinerii autoriza sanitar
- Număr anunț
- DA21557703
- Autoritate contractantă
- Comuna Belcesti (CUI 4541211)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT DROBOTĂ S.R.L. (CUI RO39986450)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164.996 RON
- Valoare atribuită
- 190.000 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 13:26
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190.000 RON
din 164.996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro