Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si igienizare neonatologie si sala de sterilizare_conform anunt publicitar ADV1

Număr anunț
DA21532369
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
DAV CONSTRUCT SRL (CUI RO22065060)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352.759,63 RON
Valoare atribuită
352.759,63 RON
Data publicării
22.10.2018 13:46
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352.759,63 RON

din 352.759,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.