Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator auto

Număr anunț
DA23135718
Autoritate contractantă
AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI RO2577146)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI RO14936391)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,38 RON
Valoare atribuită
267,38 RON
Data publicării
27.05.2019 11:09
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,38 RON

din 267,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.