Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem server 2xOctaCore,128 Gb RAM,2x300Gb+4x600Gb SAS,2 PSU,Win Server 2016 std
- Număr anunț
- DA21554875
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL NETWORK BROADCAST SYSTEMS SRL (CUI 33888061)
- Cod CPV
- 48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.816,57 RON
- Valoare atribuită
- 25.816,57 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 11:42
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.816,57 RON
din 25.816,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro