Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicatori

Număr anunț
DA23153332
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
38341500-2 · Sisteme de monitorizare a contaminarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.128 RON
Valoare atribuită
1.128 RON
Data publicării
28.05.2019 14:21
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.128 RON

din 1.128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.